Design Ľuboš © 2008
MultiCH Bruno Wadaru's Kid
Bruno WADARU'S KID
18/02/2003, SPKP 736
 
chovný pes, 005/AB0VY/2
DBK A/A, DLK A/A, plnochrupý, 65cm

Šampión SK, CZ, HU
Šampión SKCHR, ČKRR
Klubový víťaz mladých 2004
Junior BIS Budapešť 2004
Víťaz Slovenska mladých 2004
Najkrajší dospelý pes 1.KPP KCHRR (CZ)
Najkrajší pes ŠV SKCHR 2004 (SK)
Najkrajší pes KV RRCÖ 2004 (A)
Najkrajší pes KV ČKRR 2006 (CZ)
Najkrajší pes KV SKCHR 2006 (SK)
Najkrajší pes ŠV KCHRR 2006 (CZ)
Najkrajší pes ŠV RR Club France 2008 (F)
a hrdý tatko viac než 50-ich šteniatok…
Hovorí sa že "dvakrát nevstúpiš do tej istej rieky…" Z "B" vrhu sme si chceli nechať psíka. Aj meno sme mu vybrali - mal sa volať Bardy. Ale život to chcel inak, pri tetovaní sa pomiešali rodokmene a z oficiálneho Bardyho sa stal Bruno a naopak.
S Bardym bola situácia úplne iná… od malička bol tým rozmaznaným šteniatkom, ktorému všetko prešlo, veď mal za zadkom svoju Aidu. Býval veľkým zbojníkom, neposedel ani chvíľu, stále musel niečo objavovať.
Zmenil sa až keď nám odišla jeho mama Aida, veľmi mu chýbala… Vždy keď počul prichádzať naše auto vybehol a skontroloval, či ju náhodou nenájde v kufri. A potom smutný odchádzal preč…
Postupne našiel sám seba, už to nie je to roztopašné šteniatko… Túto úlohu prevzala Girka - malá rr princezná. Bardy zmúdrel, stal sa veľmi rozvážnym, on je ten kto dohliada na poriadok vo svorke.
Po Aide zdedil veľmi veľa - nádhernú hlavu, vyrovnanú povahu a výborný pohyb. Napriek tomu že sme boli úplní laici, podarilo sa mu s nami úspešne zvládnuť nástrahy poľovníckych farbiarskych skúšok. Je to "pán v najlepších rokoch" a zdá sa že z neho vyrástol pekný predstaviteľ plemena rhodézsky ridžebek. A svoje gény rozdáva ďalej svojim rr potomkom.
Dlho sme hľadali sučku vhodnú k Bardymu a zhliadli sme sa v Sarke, ktorá pravdepodobne bude Bardyho poslednou nevestou. Z ich spojenia by sme si radi nechali šteniatko a s ním pokračovali v chove. Samozrejme ak všetko pôjde podľa plánu. Bardyho gény chceme použiť aj v budúcnosti a preto sme dali zmraziť jeho spermie. Informácie o tom ako na to radi poskytneme záujemcom.